Decom | سفارش گیری آنلاین (پخش مویرگی) دیکام
Decom Marketting Assistant Business Intelligent pakhshe moiragi sefareshgiri online DastyarBazaryab android tablet ios BI Decomco Pakhsh dastyar modir دستیار مدیر دستیار بازاریاب پخش مویرگی گزارش گیری آنلاین هوشمندی تجاری سیستم گزارشگیری آنلاین دیکام نرم افزار هوشمندی تجاری دیکام سفارش گیری با تبلت سفارش گیری با گوشی کاتالوگ کاتالوگ دیجیتال دیکام تبلت مبایل کاتالوگ دیجیتال در اندروید پخش مدیر بازاریاب فروش کاتالوگ دیجیتال داشبورد مدیریتی
Decom Marketting Assistant Business Intelligent pakhshe moiragi sefareshgiri online DastyarBazaryab android tablet ios BI Decomco Pakhsh dastyar modir دستیار مدیر دستیار بازاریاب پخش مویرگی گزارش گیری آنلاین هوشمندی تجاری سیستم گزارشگیری آنلاین دیکام نرم افزار هوشمندی تجاری دیکام سفارش گیری با تبلت سفارش گیری با گوشی کاتالوگ کاتالوگ دیجیتال دیکام تبلت مبایل کاتالوگ دیجیتال در اندروید پخش مدیر بازاریاب فروش کاتالوگ دیجیتال داشبورد مدیریتی
8809
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8809,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-10659

سفارش گیر آنلاین (پخش مویرگی) دیکام

بطور حتم زمان نقشی اساسی در تمامی کسب و کارها ایفا می کند . در شرکت های پخش و توزیع کالا به دلیل فرآیندهای کاری اینگونه شرکت ها مدیریت زمان از نقشی ویژه در کوتاه کردن پروسه های کاری زمانبر برای موفقیت سازمان ، وفاداری و رضایتمندی مشتریان برخوردار است.

نرم افزار  سفارش گیر (پخش مویرگی) آنلاین

● نرم افزار سفارش گیر آنلاین دیکام (پخش مویرگی) یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) است که جهت انجام فرآیندهای خاص شرکت های پخش خصوصی سازی شده است. وظیفه اصلی این نرم افزار کنترل و مدیریت فعالیت اصلی شرکت های پخش که همان ویزیت و سفارش گیری در مکان مشتری است می باشد. این امر توسط امکاناتی از قبیل برنامه ریزی فروش،تعریف و زمانبندی مسیرهای ویزیت مشتری انجام می شود.
به غیر از موارد ذکر شده امکانات جانبی متعددی در این نرم افزار وجود دارد که هم مدیران و هم فروشنده های شرکت های پخش را جهت بالا بردن راندمان کاری یاری می رساند، بگونه ای که از بعد عملیاتی شدن این نرم افزار در شرکت های پخش در واقع می توان گفت که با دسترسی کامل به اطلاعات در هر زمان و مکان فروشنده یک دستیار بازاریاب به همراه دارد.این امر فروشنده را در جهت فروش سالم که شامل دریافت سفارش منظم از مشتری، کالای برگشتی کمتر و تسویه حساب مطمئن تر می باشد یاری می رساند.

برنامه ریزی فروش

● بی گمان برای ویزیت تمامی مشتریان در مسیر لازم است زمان فروشنده مدیریت گردد این به معنی بیشترین استفاده از زمان برای رسیدن به بیشترین منفعت برای سازمان و تیم فروش می باشد.فروشنده لازم است زمان خود را برای مشتریانی صرف کند که بیشترین منفعت برای سازمان به همراه دارد. از مهم ترین مسائل که در فروش حائز اهمیت می باشد این است که کدام مشتری در چه زمانی ویزیت شود و این وبزیت در بازه های زمانی مرتب تکرار شود. تکرار ویزیت سبب می شود که یک ارتباط ضعیف به یک ارتباط قوی تبدیل شود.
در نرم افزار سفارش گیر آنلاین دیکام(پخش مویرگی) امکاناتی جهت انجام فرآیندهای مذکور در نظر گرفته شده است برخی از انها عبارتند از تقویم فروش، منطقه بندی و تعیین مسیر ویزیت و سیستم اطلاعات جغرافیائی(GIS)

کنترل فروش

 ازعوامل بسیار مهم رسیدن به موفقیت و حفظ آن در شرکت های پخش و توزیع کالا کنترل فرایند فروش و نظارت ورصد همه جانبه عملیات فروش و توزیع کالا می باشد. از امکانات موجود در نرم افزار سفارش گیر آنلاین دیکام (پخش مویرگی) که به کنترل فروش و توزیع کالا در شرکت های پخش و توزیع کالا کم می کند می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

رصد و مرور مسیرهای ویزیت و توزیع کالا از طریق سیستم GPS :با استفاده از این سیستم کاربران قادر خواهند بود که موقعیت جغرافیائی مشتریان را روی نقشه علامت گذاری کرده وهمچنین مدیران شرکت های پخش می توانند موقعیت فعلی موزعین و فروشندگان را روی نقشه مشاهده نموده و مسیرهای ویزیت و توزیع طی شده توسط آنها را مرور و بررسی نمایند.

کنترل سفارش های ارسال شده :در نرم افزار سفارش گیر انلاین (پخش مویرگی) دیکام این امکان در نظر گرفته شده است که پس از ارسال سفارش توسط فروشنده و دریافت آن در شرکت پخش  کابران مربوط به بررسی سفارشات قادر خواهند بود که آن سفارش را تایید کرده یا نسبت به ویرایش و یا ابطال ان اقدام نمایند.

هدف گذاری فروش : مدیران و فروشندگان شرکت های پخش می توانند در منو هدفگذاری فروش اهداف ریالی و تعدادی در بازه های زمانی دلخواه مثلا ماهیانه یا هفتگی را تعریف نموده و بصورت مستمر نتایج حاصل را با اهداف تعیین شده مقایسه نموده و بر این اساس تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند.

گزارشات و تحلیل فروش

●  پس از پباده سازی صحیح و اجرای مراحل برنامه ریزی و کنترل سیستم فروش برای تکمیل چرخه کاری در شرکت های پخش و توزیع کالا نوبت به گزارش گیری و تحلیل نتایج به دست آمده می رسد . دراین راستا نرم افزار سفارشگیر آنلاین دیکام(دستیاربازاریاب) شرائطی را مهیا می کند که هم مدیران و هم فروشندگان  بتوانند گزارشات مربوط به عملکرد فروش و توزیع را نسبت سطوح دسترسی تعریف شده مشاهده نمایند . این گزارشات شامل تمامی پارامترهای لازم برای چرخه فروش و توزیع کالا در شرکت های پخش و توزیع کالا می باشند.